Вікна та двері

Зателефонуйте нам, щоб дізнатися більше про ці та інші послуги:

Продаж та установка якісних вікон та дверей кращих брендів: VEKA, ВІКНАР’OFF, Aluplast, REHAU, VDS, Brugman

Також підвіконики, відливи, москітні сітки.

     Надійне та якісне вікно – це не лише добротний віконний профіль. Воно має значно більше важливих складових, про які повинен знати покупець.

     Металопластикові вікна  являють собою конструкції, основу яких складає каркас з пластикового профілю, посиленого металевим армуванням, яке відповідає за жорсткість, статичність конструкції та надійність. Універсальні властивості сучасних профільних систем дають змогу виготовляти вікна найрізноманітніших форм - від найпростіших, що не відкриваються, до складних(не прямокутних) конструкцій з кількомастулками. У каркас з металопластикового профілю встановлюється герметичний склопакет. Крім захисту від зовнішніх шумів та примх погоди, склопакет повинен забезпечувати надходження сонячних променів до приміщення та підтримувати відчуття єдності людини з оточуючим природним середовищем.     

     Також невід’ємною частиною вікна є фурнітура, до якої відносять віконні ручки, петлі та додаткові елементи, що дають змогу вдосконалити вікно, розширивши його можливості. Наша професійна команда пропонує нову послугу – ремонт металопластикових вікон. Якщо у Вас уже встановлені металопластикові вікна- і виникли проблеми в процесі їхньої експлуатації (поломка фурнітури, продування і т.д.), але з якихось причин Ви не можете звернутися в гарантійний відділ компанії, що встановлювала Вам вікна, компанія«Proffyteam»  швидко і недорого відремонтує Ваші металопластикові вікна. Ми робимо ремонт вікон з будь-якого ПВХ-профілю і з фурнітурою будь-яких виробників.


ОСНОВНІ ПРОБЛЕМИ, ЯКІВИНИКАЮТЬ ПРИ ЕКСПЛУАТАЦІЇПЛАСТИКОВИХВІКОН, І ШЛЯХИ ЇХНЬОГОВИРІШЕННЯ:

     1. ПОЛОМКАФУРНІТУРИ

Причини: фізичне зношування фурнітури, порушення правил експлуатації.
Усунення неполадок: перебирання, ремонт фурнітури, заміна зламаних елементів.
Поломка фурнітури – одна з найпоширеніших причин непрацездатності пластикового вікна. Причин поломки та шляхів їхнього ремонту може бути безліч – від простого регулювання й заміни віконної ручки до повної заміни фурнітури. Компанія «Proffy team» готова виконати ремонт фурнітури будь-яких виробників будь-якої складності.

     2. ПРОДУВАННЯ АБО ПІДТІКАННЯ З ВІКНА

Причини: порушення технології монтажу, нещільне прилягання ущільнювачів.
Усунення неполадок: виправлення дефектів монтажу (частковий або повний перемонтаж), заміна ущільнювача, регулювання елементів притиску стулки.
Продування – одна з найчастіших проблем неякісного встановлення металопластикових вікон. Причинами продування можуть бути неправильне встановлення відкосів або не відрегульоване прилягання стулки вікна ПВХ до рами. Також продування може бути пов’язане з втратою еластичності каучукового ущільнювача. Прилягання стулки вікна ПВХ до рами стає менш щільним – звідси й виникає небажане продування. У цьому випадку від продування можна позбутися простою заміною ущільнювача.

     3. ПОШКОДЖЕННЯ СКЛОПАКЕТУ

Причини: механічне пошкодження склопакету, порушення технології виробництва.
Усунення неполадок: заміна склопакету, за бажанням можливе встановлення більш шумо-, теплоізолюючого склопакету, а також склопакетів із захисними плівками.

     4. ПОЛОМКА МОСКІТНИХ СІТОК

Причини: зношування москітних сіток, механічні пошкодження.
Усунення неполадок: виготовлення і встановлення нової москітної сітки.

     5. НЕЗРУЧНІСТЬ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ВІКНА (ТРУДНОЩІ ПІД ЧАС МИТТЯ І ПРОВІТРЮВАННЯ)

Причини: невдала конструкція пластикового вікна.
Усунення неполадок:заміна глухої частини вікна та стулок, що відчиняються, на поворотно-відкидні.