Системи безпеки

                         Системи безпеки від нашої компанії -  якісно, надійно, ефективно, вигідно.
      Останнім часом питання забезпечення безпеки на підприємствах і в побуті стає все більш актуальним. Це пов’язано з погіршенням кримінальної обстановки, проявами перевищення влади, здирництва, корупції тощо. Саме тому керівники багатьох підприємств і комерційних структур замислюються про встановлення в офісах, складських приміщеннях і на виробничих площах систем безпеки. Ми пропонуємо своїм клієнтам якісні й надійні системи безпеки, елементи яких можна вибрати окремо чи замовити в комплексі, що забезпечить максимальний захист Вашої власності від різного роду фарс-мажорних обставин, таких як крадіжка, пожежа, несанкціоноване втручання, ін. Наша компанія займається розробкою, продажем, обслуговуванням, встановленням:

 • систем відеонагляду;
 • систем контролю доступу;
 • охоронних систем;
 • домофонів;
 • автоматичних воріт і шлагбаумів;
 • систем антикрадіжок;
 • електронних і кодових замків;
 • прохідних;
 • турнікетів;
 • металодетекторів та ін.

Системи відеонагляду

     Система відеоспостереження за об’єктом є одним із найбільш затребуваних засобів серед існуючих систем безпеки. Особливо вона актуальна й незамінна на тих об’єктах, де з тих чи інших причин неможливо організувати цілодобову охорону. Система відеонагляду дозволяє здійснювати безперервний контроль по всьому периметру об’єкта як ззовні, так і всередині, що дає можливість охоронному персоналу максимально оперативно відреагувати на зафіксовані відеокамерою протиправні дії.

 

     У сучасному світі кожна людина щодня зустрічається з різними типами систем відеоспостереження незалежно від того, де вони розташовані: в магазинах, офісах, банках, будинках, автівках, на вулицях, дорогахта в інших місцях. Однак не всі повною мірою розуміють, наскільки корисні й необхідні ці пристрої. Крім того, сучасна система відеоспостереження може працювати в автономному режимі, включаючи проміжки часу, коли з енергозабезпеченням об’єкта є тимчасові складнощі.


    Новітні системи відеонагляду являють собою складні прилади, завдяки яким забезпечується безпека на об’єктах охорони. Це може бути не лише офіс чи підприємство, а й квартира. Незважаючи на давню практику застосування систем відеонагляду, у багатьох склалося хибне уявлення про застосування таких систем на об’єкті. Не секрет, що встановлення відеонагляду здається затратною справою. Саме цей фактор нерідко зупиняє людей перед встановленням системи відеонагляду. Але наша компанія готова зруйнувати цей міф і довести, що сучасні засоби відеонагляду здатні зекономити Ваші кошти й навіть примножити їх! Щоб не бути голослівними, розглянемо детальніше переваги монтажу відеонагляду.


      По-перше, на заводах і підприємствах, що займають велику територію, розміщення систем відеонагляду суттєво скоротить витрати на найм і оплату праці охоронців об’єкта. Встановлення такого обладнання сприятиме не лише економії коштів, але й контролю всієї території підприємства. Системи відеонагляду збільшують оперативність припозаштатних ситуаціях.


      По-друге, системи відеонагляду часто стримують потенційних порушників. Знижується ризик крадіжок, псування майна й проникнення на об’єкт. Якщо сталося проникнення, злочинців можна знайти завдяки відеозапису, переданому з камер відеонагляду. Але така функція можлива лише в тому випадку, коли система відеонагляду спроектована та встановлена професіоналами. Висококваліфіковані спеціалісти нашої компанії є гарантом ефективності роботи систем відеонагляду.


        Також не варто забувати й про те, що відеоспостереження може здійснюватися не лише ззовні, а й всередині приміщення. Ви зможете уникнути крадіжки майна всередині компанії. Таке обладнання дає змогу виявити робітників підприємства, котрі користуються ресурсами підприємства. Отже, монтаж систем відеонагляду дозволить вам отримати нові можливості й перейти на новий рівень забезпечення безпеки й збереженості вашого майна. Якісний відеонагляд за прийнятну ціну Ви матимете, звернувшись до нашої компанії. Ми встановимо систему відеонагляду будь-якої складності там, де це необхідно.

 

Охоронні системи.

        Один з основних компонентів охоронної системи є охоронна сигналізація. Охоронна сигналізація необхідна, якщо Ви справді бажаєте надійно убезпечити своє майно від вторгнення сторонніх. Системи, запропоновані нашою компанією, успішно зарекомендували себе на ринку охоронних систем як високотехнологічне, надійне та переважно недороге обладнання. Ми дбаємо про довіру до нас кожного замовника, тому пропонуємо обладнання лише тих виробників, які пройшли випробуванняроками.


       Сьогодні багато хто займається встановленням сигналізацій, але ми можемо запропонувати Вам більше: не тільки встановлення сигналізації, але й проектування,впровадження в життя, обслуговуваннясистем безпеки, навчання замовника (або персоналу) правильній їх експлуатації. Саме великий досвід та необхідна підготовка (в складі компанії є інженери телекомунікацій), помірні ціни на обладнання та виконання робіт вигідно вирізняють нашу компанію з-поміж інших.

Системи антикрадіжок

       Антикрадіжні системи для магазинів (їх ще називають охоронними системами для магазинів) – це, у вузькому розумінні, антени з передавачами та приймачами, які здатні ідентифікувати (детектувати) за частотою (в залежності від технології: радіочастотні або акустичні) датчики, бірки, етикетки, наклейки та шнури на товарах в межах дії сигналу від антенних конструкцій (зазвичай це від 1 до 3 метрів). Захист касових проходів (виходів) у супермаркетах, захист вхідних (вихідних) групмагазинів та бутиків – саме такі функції виконують ці системи. Комплект охоронноїсистеми для магазинів може являти собою наступні комплектуючі: безпосередньо антенні «ворота» (EAS), які встановлюються біля виходу(-ів) з магазину та (або) в касових проходах, протикрадіжні датчики, наліпки, бірки та ін.,а також обладнання для знімання або деактивації їх виключно персоналом магазина.


       Антикрадіжні системи поділяються за технологією детекції на акустичні та радіочастотні. Ці технології відрізняються не тільки частотою, але й принципом детекції магнітного носія, через що мають певні переваги та недоліки, притаманні технології визначення сигналу.


      Пропонуючи системи від знаменитих виробників з Європи та США, ми даємо змогу ознайомитись Вам з недорогими (бюджетними) системами виробництва КНР.

Системи контролю доступу
   Системиконтролю доступу дають змогу організувати пропускний режим на підприємстві загалом чи до якого-небудь об’єкта зокрема. Ця система додатково виконує декілька корисних і практичних функцій:    

 • допущення (або недопущення) осіб доробочихмісць;
 • облік часу перебування робітників на об’єкті;
 • документування, табелювання, виготовлення зведених таблиць тощо.

Грамотно встановлена система контролю доступу достатньо ефективно допомагає попередити:

 • крадіжку;
 • промисловий шпіонаж;
 • зумисне псування майна;
 • створити перешкоду для зацікавлених осіб.

     Наша компанія пропонує комплексний підхід до систем контролю доступу. Ми готові реалізувати проекти будь-якої складності – вигідні по ціні, якості й термінам виконання. Офіси, квартири, торговельні центри, склади, вокзали, заводи, адмінбудівлі – скрізь, де тільки можливо контролювати доступ, – ми на крок попереду.
     На всі монтажні  роботи компанія надає гарантію терміном в 1 рік. Замовляючи послуги з монтажу й пусконалагоджуванню систем контролю доступу, ви можете бути впевнені, що все обладнання буде встановлене й налаштоване так, як того вимагає замовник, з дотриманням вимог законодавства та виробника.

 

Системи пожежної сигналізації

       Система пожежної сигналізації здатна оперативно відреагувати на займання на об’єкті, на якому вона встановлена. Ці системи містять чутливі датчики, які подають сигнал тривоги під час задимлення, підйомі температурних показників у приміщенні, що дозволяє своєчасно застосувати необхідні заходи, максимально попередивши псування майна. Ця система особливо актуальна на підприємствах з високим рівнем енергозабезпечення, наявності легкозаймистих речовин і т.п.

 

       Зателефонуйте на контактні номери, вказані на нашому сайті, замовте будь-яку систему безпеки, яка вам необхідна, – і ми гарантуємо оперативне та якісне виконання вашого замовлення. Завдяки встановленим нашою компанією системам безпеки ви надійно захистите себе від:

 • крадіжки;
 • пожежі;
 • проникнення злочинців;
 • можливої терористичної загрози;
 • витоку чи знищенню службової інформації;
 • інших форс-мажорних обставин, протиправних дій тощо.

     Грамотно спроектована й правильно встановлена система автоматичної сигналізації – гарантія безпеки вашого помешкання чи підприємства.